Sayfamızın İsmi Değişmiştir.

LaDezs

Xenforo Supported
Yönetici
Sayfa Yönetimi
Teknik Admin

Değerli Mp3Hazinesi Üyeleri , Takipçileri ve Yöneticileri;

Mp3Hazinesi Sayfamızın Domain'i Yasal Problemlerden Dolayı Engellenmiştir. Bundan Sonraki Yayın Hayatımıza "...​
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yap veya üye ol.

blood_die

MH Üyesi
Hayırlısı Olsun

bi0sdaddy

Sayfa Yönetimi
Teknik Admin
ah şu domaini engelleyerek bu işin bitmeyeceğini anlamadılar gitti :)

kenan34gs

MH Üyesi
slmlar mp3hazinesi.net girdiğimde mahkeme karı kapanmış site diyor 2 gündür giremedim az önce tekrar düzendi daha öncenden
mp3hazinesi.comda giriyordum 09.10.2015 tarihte ihtibaren 1 hafta giriş yapamadım ne uğraşıyorlar bu siteye çok istiyorlar site kapanmasını

kenan34gs

MH Üyesi
ladezs kardes ben konu açıyom eklediğim klipler linki bir linki ekleyemedim düzenleme yazısı kalkmış yok kırık linkleri değişremedim
başlıktaki yazısı düzenleme yok site bu sorun 2 3 aydır devam ediyor eklediğim konuları linkler kırık ve link için bidahamı konu açaçam

lütfen yardımcı olun site düzetin bize paylaşım yapalım artık

xmasut

Erişimi Engelli Kullanıcı
Hiç bir mahkame kararı, domen kapatmak gücünde degil. Sadece son zamanlar PPK Taraftarları tüm turk sitelereine Saldırı yapıyorlar.

gate

MH Üyesi
sitenizi yıllardır takip ediyorum ve adı değişse de haberdar olduğum sürece de takip etmeye devam edeceğim..

bu .net uzantılı adres de şu anda mahkeme kararıyla engellenmiş görünüyor..

memlekette iyi olan her şeyin yasaklanmasının 1 kasım'dan sonra sona ermesini diliyorum..

LaDezs

Xenforo Supported
Yönetici
Sayfa Yönetimi
Teknik Admin
Evet Arkadaşlar .Net Uzantılı Domain'de Yasaklanmıştır. Türkiye Erişimi Genel Anlamda Problemlidir.
DNS Değişimi yaparak siteye erişim şuanlık yapabilirsiniz. Kısa süre içerisinde Alternatif Çözümler Sunacağız.