MP3HAZİNESİ GÜNCELLEME HAKKINDA * 24 ŞUBAT 2018

LaDezs

Xenforo Supported
Yönetici
Sayfa Yönetimi
Teknik Admin

Merhabalar Mp3hazinesi Ailesi, Sayfamızın Daha İleri Dönük Hizmet Verebilmesi İçin Teknik Olarak Elimizden Geleni Sizleri Sunmaya Çalışıyoruz.

Bu Yeniliğimizin İçeriği ;
Forum...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

| Âzâd |

MH Üyesi
Hayırlı olsun! Site çok hoş olmuş böyle.
Emek verenlerin emeklerine sağlık! Herkese kolay gelsin! :)

Pieross

Ludovico II
MH Editör
Sitenin yeni görünümünde emeği geçen veya geçenlerin ellerine sağlık bu haliyle daha görsel ve güzel olmuş eski hali telefondan girdiğimde kasarken şimdi daha hızlı ve stabil olmuş. birde son eklenen vip paylaşımlar sekmesini geri gelirse süper olur @LaDezs en azından o sekmede vipte en son ne paylaşılmış onu görebiliyorduk eğer yapılabiliyorsa şimdiden çok teşekkürler :)

Son düzenleme:

Pieross

Ludovico II
MH Editör
Ellerine sağlık hacım haca nasip ol amin bide mega linkler verseniz seri albumlere dini seri albumlere sanatçıların seri albumlerine keşke çok mağduyuz ya
@metin_2525 kardeşim amaç ne anlayamadım beni engelleyin diyorsun, site kötü olmuş eski haline dönsün diyorsun, sonra site güzel olmuş diyorsun seri albüm mega link diyosun her vip üyeye selam yazıyosun vs.

Alesia

Sayfa Yönetimi
Herkese Hayırlı Olsun. Ellerine Sağlık @LaDezs Teşekkürler

volkantr19

MH Üyesi

Bu Yeniliğimizin İçeriği ;
Forum Yazılımı Xenforo 1'den Xenforo 2 'ye geçiş
Görsel ve Kullanım Alanında Farkılılık
İşleyiş Sistemi Tamamen Aynı

Veri Kaybımız Yok Kaldığımız Yerden Devam...

Hepimize Hayırlı Olsun,

Yaşamış Olduğunuz Problemleri Bana Bildirebilirsiniz.
Sayın Admin;

Önceki sürümde bir forum sayfasında sıralama yapılabiliyordu,bunda bulamıyorum.Mesela 2017 Albümleri bölümüne girince Son Mesaja Göre Sırala,Konunun Açılış Tarihine Göre Sırala gibi sıralama seçenekleri vardı.Bunda bir türlü bulamıyorum.

xmasterx

Vip Kullanıcı
Herkese selam cümleten hayırlı olsun dedikten sonra birinci olarak anasayfada yine eskisi gibi vip bölümüne yeni eklenenlerde görünse iyiydi birde girilen bölümde konuları açılış tarihine göre sıralamayı bulamadım mı yoksa yokmu acaba

Alexandros

Vip Kullanıcı
site mükemmel olmuş hız da artmış baya emeği geçen herkesin yüreğine sağlık...

Kosmonot

Vip Kullanıcı
MAALESEF :
- son eklenen PARCALAR in 15 / 30 / 60 / 90 /120 Topic görünüm seçenekleri kaybolmus ! :-(
- son eklenen PARCALAR sekmece/tirkagi maalesef 2.pozisyonda Ana Sayfa da
- Klip bölümü ile Ana Sayfa kisayoldan kaybolmus

uzuldum