Mega.nz Upload Servisi Hakkında Genel Duyuru!!

Emsal

Sayfa Yönetimi
Bildiğimiz Üzere Upload Servisi Olarak Yaklaşık 4 Yıl Boyunca
Mega Servisini Kullanarak Bayağı Bir Yol Katettik..
Ve Görünen Odur ki, Son Zamanlarda Herkese Açık Bölümdeki
Mega Linkerin Şikayet Üzerine Silinmesiyle Karşı Karşıya Kaldık.
Bundan Sonraki...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yap veya üye ol.

ozkan5585

MH Üyesi
mega ve google drive en iyi şekilde download yapabiliyoruz çünkü indir butonuna tıkladığımızda direk indiriyor mega da aynı şekilde linki kopyala ve mega uygulamasında bağlantıyı aç gelen yere linki yapıştırıp direk indiriyorum bana göre en iyi google drive ve mega

SerSay23

Vip Kullanıcı
slm drive olabilir hem hızlı hemde saat yok dilimi yok. ama turbobit tamamıyle bır vaka yarıya gelıyor ve ag basırız soyluyor her yuklememde neden boyle yapıyor anlamıyorum. o yuzden lutfen rıca edıyorum turbobitin yanında alternatıf lınk kullanalım. googlede albumu ındırmek ıcın 10larca sayfa dolanıyorum.

Pieross

Ludovico II
MH Editör
Dün Mega Hesabımı Açtığımda Banada Bildirim Geldiğini Gördüm Tabiki Telif İhlali

kaygusuzu

MH Yönetici
Merhabalar arkadaşlar. Evet drive güzel. Size ilginç bir şey söyleyeyim. 10 yıl önce yüklediğim linklerin bile durduğu bir yer var.. :))). Burası mediafire :))) .Tavsiye olunur. Tabiiki alternatif olarak .Çünkü indirme hızı premium olmadıkça yarıya düşüyor .Ama yine de turbo upload vs sitelere göre yine iyi. Selamlar ve sevgilerimle..

Son düzenleme: