Değerli VIP Uyelerimizin Dikkatine..!

ProxYs

Sayfa Yönetimi
Merhaba Değerli VIP Üyelerimiz..

Uzun süredir VIP Üyelerimizin Başlangıçtaki Performanslarını Sergileyemediklerini Görmekteyiz..Performanstan kastımız sadece paylaşım yapmak değil mevcut paylaşımlarını bile yöneticilerimizin yenilemekte olduğunu görüyoruz.Bu sebepden ötürü bu konuyu gündeme...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yap veya üye ol.

guideozo

Sayfa Yönetimi
Yenilenmek gibisi var mı? Böyle bir forumun kıymetini bilmeliyiz. Kıymetini bilenlerle ancak yola devam edilebilir. Kimseden yeni albüm almasını beklemiyoruz. Ya da şu kadar albüm ekledin şu kadar indirebilirsin de demiyor kimse. Ama vip bölümüne erişim sağlayıpta kendi linklerini dahi yenilemeyenler, burada paylaşılanları alıp kendi paylaşımı gibi diğer forumlara götürenler, nasılsa ben eskiyim bana birşey olmaz diyenler bir kez daha düşünsünler.

parola 67

MH Üyesi
Merhaba ProxYs,
İşimin yoğunluğundan fazla dahil olamıyorum.o yüzden bi çok şeye geç kalıyorum.kusura bakmayınız...

JöhVat

MH Üyesi
Hayırlısı olsun ama ben zaten vip bölümünü görmüyorum..Sadece adım vip alırsınızda sıkıntı yok..Ama bana bunu Ladezs verdi..

Alw00

MH Üyesi
Ben de aynı şekilde. Aralarda girebiliyorum.. Eskisi gibi vaktim olmuyor iş, strest falan derken.. Tek girdiğim mp3 sitesi.. Mümkün olduğunca eklenen paylaşımlara da yorumlarımı ekliyorum indiremesem bile.

90s_Forever

MH Üyesi
2 gün ne kadar kısa bir süre, yoğunluğu olanlar ne yapacak? Çoğu bu yazıyı bu sürede muhtemelen göremeyecekler ve VIP'leri alınacak mı? Ayrıca benim kendi riplerimin bir kısmı başkaları tarafından yeni konu olarak tekrar açıldığı için [ (En azından "rip ve kapaklar 90s_Forever'a aittir." vb. yazılsa bu kadar üzülmezdim. Zaman sıkıntısı bir yana, bu tarz durumlar emeğimi değersizleştiriyor "o linki yenilesem ne olur amaan" diyorum..) ] linklerin güncellemesini de sorumluluğunu da sırtımdan teşekkürleri toplayan forumdaşlarıma havale ediyorum :(
NOT: Yakında yeni paylaşımlar yapacağım beni silmeyin lütfen :)

Hasret

MH Üyesi
Merhaba proxys
Dostum ben bu siteye 2009 yılında üye olmuşum Ve o zamndan buyana nette olduğum müddet içerisinde mutlaka burada online oluyorum.
Bana özelden bildirilen kırık linklerimi aynı gün içerisinde mutlaka yenilemişimdir ve kırık link yenileme bölümünde yenilemiş olduğum linklere göz atabilirsiniz o linkler kendime ait değildir geneli boskurt mustafaya aittir.
Ayrıca buradan almış olduğum hiç bir albümü kendi sitemde dahil olmak üzere hiç bir yerde paylaşmamışımdır ancak ne yazıkki albümleri başka yerde paylaşıyormuşum diye bir müddet vip üyeliğim askıya alındı emsal tarafından ben ikinci kez vip üyelik istemedim sadece paylaştığım albümü doğrulayın dedim kendilerine ve ladezs arkadaşada durumu bildirdim çünki bu vip üyeliği ladezs arkadaş vermişti ve vip üyeliğim alındıktan sonra ben kırıldım doğrusu tek mp3 bile paylaşmaz oldum işin doğrusu.
Taktir sizin alırsada üzülmem.
Kolay gelsin hepinize.

ExCeLLeNt

Erişimi Engelli Kullanıcı
Arkadaşlar Çok Şey Istenmiyor Herkes Konusunu Yenilesin Istiyoruz.. Benim Dikkatimi Çekiyor Yeni Album Veya Nadir Album Varsa Indirip Çıkanlar var lütfen bu konuda ProxYs benimlende irtibada geçti duyarliliginzdan Ötürü Teşekkür Ederim...

JöhVat

MH Üyesi
Sevgili Proxys adminim size lafım yok yanlış anlamayın ama su sonradan admin olan arkadas konusması tehdit gibi konuşuyor guideozo yok vip uyelıgı alırız falan başka yerde yayınlamalar falan sen ne hakla konuşuyorsun beni burada en iyi Ladezs kardeşim tanır guideozo ve Emsal kardeşim tanırlar beni..Tekrar diyorum benim üyeliğimi Ladezs verdi ama hakketmediğimi düşünüyorsanız alın buyrun ben normal üye olarak devam etmek istiyorum..12 yıllık forumculuk hayatımda böyle birşey görmedim.. adam site sahibi gibi tehditkar konuşuyopr ki Hiçbir site sahibide asla tehdit etmez.Yok vip üyeliğinizi aırım al hadi bakalım..Ki benim ki zaten vip üyelik değil o bölümü görmüyorum zaten..Sadce rengim mor olsa olsa özel uyelıktir..

guideozo

Sayfa Yönetimi
Yenilenmek gibisi var mı? Böyle bir forumun kıymetini bilmeliyiz. Kıymetini bilenlerle ancak yola devam edilebilir. Kimseden yeni albüm almasını beklemiyoruz. Ya da şu kadar albüm ekledin şu kadar indirebilirsin de demiyor kimse. Ama vip bölümüne erişim sağlayıpta kendi linklerini dahi yenilemeyenler, burada paylaşılanları alıp kendi paylaşımı gibi diğer forumlara götürenler, nasılsa ben eskiyim bana birşey olmaz diyenler bir kez daha düşünsünler.
Yukarıda yazılanlardan tehdit ya da VIP'inizi elinizden alırız gibi bir anlam çıkarmanız kendi yarattığınız bir algıdır. Vip bölümünü kimin görüp göremeyeceğine karar veren kişi veya kişiler arasında ben yokum. Sanırım başkalarına söz söyleyemediğiniz için benim üzerinden eleştirinizi yapıyorsunuz. Ve şunu da ekleyeyim ben sen sizi tanımıyorum. Forumdan Jaipour ve Shaeskapere dışında kimseyi eskiden tanımıyorum.

90s_Forever

MH Üyesi
hep aynı bahaneler
Umarım yazdıklarıma binaen bunu dememişsinizdir. Eğer beni kastetmediyseniz bundan sonraki cümlelerimi dikkate almayınız. Ben önceki mesajımda forumun kendimle alakalı açılardan ne hale geldiği konusunda dert yanıyordum içimi döküyordum.. Bahaneden ziyade isteksizliğimi samimi bir şekilde belirttim ama bu cevap değersizleştirilmeleri devam ettiriyor kendimi unutulmuş gibi hissettim. Beni siz bilmeseniz de bilen bilir diye tahmin ediyorum, paylaşımlarım hep nette ilk. Ama artık ne desem "bahane" olarak algılanmasından korkuyorum o yüzden lafı fazla uzatmayayım. Teşekkürler.

ProxYs

Sayfa Yönetimi
Sevgili Proxys adminim size lafım yok yanlış anlamayın ama su sonradan admin olan arkadas konusması tehdit gibi konuşuyor guideozo yok vip uyelıgı alırız falan başka yerde yayınlamalar falan sen ne hakla konuşuyorsun beni burada en iyi Ladezs kardeşim tanır guideozo ve Emsal kardeşim tanırlar beni..Tekrar diyorum benim üyeliğimi Ladezs verdi ama hakketmediğimi düşünüyorsanız alın buyrun ben normal üye olarak devam etmek istiyorum..12 yıllık forumculuk hayatımda böyle birşey görmedim.. adam site sahibi gibi tehditkar konuşuyopr ki Hiçbir site sahibide asla tehdit etmez.Yok vip üyeliğinizi aırım al hadi bakalım..Ki benim ki zaten vip üyelik değil o bölümü görmüyorum zaten..Sadce rengim mor olsa olsa özel uyelıktir..

Burada seni itham eden bir durum zaten söz konusu değil kardeşim :) ..guideozo nun burada belirttiği konunun ise bahsetmis olduğunuz gibi tehditle yada benzer bir konuşmayla ilişkilendiremedim..Farklı bir durum varsa sizi rahatsız eden PM den bana bildirebilirsiniz..Burada kişisel alınmış bir karar yok bunu tekrar bildirmek istiyorum..Tek istediğim şeyin forumun kaliteli duruşunu devam ettirmesi ve herkesin sorumluluklarını yerine getirmesi.Bunu kendim için değil emek verenler için yani sizler için istiyorum..Emin olabilirsiniz birçok VIP Uyenin VIP liğini üzülerek alacağım..Forum kurallarında yada amacına yönelik bi çalışmada herhangi kayırma söz konusu değil olamaz da..Linklerini yenilemeye başlamış ve bundan ötürü kontrollu bir sekilde gidecek olan arkadaşlara elbette birsey olmayacak..Amacımızın burada kişi kaybetmek değil kazanmak olduğunu tekrar hatırlatmak istiyorum..

sehzade_ex

MH Üyesi
konu açılalı 2 gün olmuş iş yogunluğundan mesajı bile yeni görüyorum ki onu da bi arkadaşın VİP üyelere özel mesaj var dediği için acıp baktım.gece saat 12 ye geliyor işten yeni geldim malesef iş değiştirdiğim için eskisi kadar onlıne olamıyorum paylaşım ve güncellemelerede eskisi kadar katılamıyorum.vip alındı diye de küsüp gidecek değiliz yıllardır burdayız biz.KİMİNE GÖRE FORUM BİZE GÖRE AİLE ...

AsiL KaN

MH Üyesi
Sunulan kaliteli albümlerin arşivini yaptığımı, paylaşım yapamayacağımı kaygusuzu ve Ladez's e ileterek VIP Listesine dahil edilmiştim.
Emeğe her daim saygım sonsuzdur.
Eskisi gibi paylaşım yapamıyorum. Ama sıkı takipçinizim. Göstereceğiniz anlayışa şimdiden teşekkür ederim.

ege_NL

MH Üyesi
Kendi konumda olen linkleri yeniliyorum.320 olanlari.

f_tayfur

MH Üyesi
bende elimden geldiğince yenilemeye calısıyorum vipte olsun diğer bölümde olsun yeni albümleride eklemeye calısacam elimden geldiğincxe